Vážení zákazníci,
objednávky přijaté do 13.12.2018 se pokusíme vyexpedovat v tomto roce. Objednávky přijaté po tomto termínu budou expedovány až začátkem příštího roku. Důvodem je inventura skladových zásob a následující svátky.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň projevenou v tomto roce a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a vše dobré do nového roku.

Mařinka nať

název drogy latinsky : Herba asperulae
matečná rostlina česky : Mařinka vonná
matečná rostlina latinsky : Asperula odorata
balenícena za kuspočet
   50 g   
   30,00 Kč       
   200 g   
   109,00 Kč       
   1000 g   
   495,00 Kč       
Cena je uvedena vč. DPH 15 % a bez případné slevy.
Chcete jiné množství?

popis a tradiční použití

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 (a zejména s ohledem na nejasnosti v jeho výkladu) nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a můžeme Vás pouze odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-(

Tato bylina je známa také pod názvy asparelka, asparelka dobrovonná, asparelka drobňová, asparulka, asperelka, asperulka, božcové koření, božec, bylina májová, drobňava, drůbňava, hlízové koření, hlízné koření, hlízní koření, lipkavec, marunka májová, marynka vonná, mařena, mařena vonná, mařenka, mařenka vonná, pán lesa, planá mořena, svízel, svízel lesní nebo svízel vonný.

najít v sortimentu najít v sortimentuvytisknout stránku
© 2007 - 2018 ProdejBylin.cz, všechna práva vyhrazena.
vyhledat