Vážení zákazníci,
objednávky přijaté do 13.12.2018 se pokusíme vyexpedovat v tomto roce. Objednávky přijaté po tomto termínu budou expedovány až začátkem příštího roku. Důvodem je inventura skladových zásob a následující svátky.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň projevenou v tomto roce a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a vše dobré do nového roku.

Kuklík kořen

název drogy latinsky : Radix caryophyllatae
matečná rostlina česky : Kuklík městský
matečná rostlina latinsky : Geum urbanum
balenícena za kuspočet
   50 g   
   81,00 Kč       
   200 g   
   299,00 Kč       
   1000 g   
   1 364,00 Kč       
Cena je uvedena vč. DPH 15 % a bez případné slevy.
Chcete jiné množství?

popis a tradiční použití

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 (a zejména s ohledem na nejasnosti v jeho výkladu) nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a můžeme Vás pouze odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-(

Tato bylina je známa také pod názvy benedykt, benedykt bílý, benedykt červený, benedyktový kořen, geum, hřebíčková bylina, hřebíčkový kořen, kopeček hřebíčkový, kořen benedyktový, kořen karafiátový, kořen zaječího oka, kořen zázvorový, koření hřebíčkové, koření kravský, kravský řebíček, kuklice, řebíčkový kopeček nebo zaječí oko.

najít v sortimentu najít v sortimentuvytisknout stránku
© 2007 - 2018 ProdejBylin.cz, všechna práva vyhrazena.
vyhledat