Vážení zákazníci,
objednávky přijaté do 13.12.2018 se pokusíme vyexpedovat v tomto roce. Objednávky přijaté po tomto termínu budou expedovány až začátkem příštího roku. Důvodem je inventura skladových zásob a následující svátky.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň projevenou v tomto roce a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a vše dobré do nového roku.

Jaterník nať

název drogy latinsky : Herba hepaticae
matečná rostlina česky : Jaterník trojlaločný (podléžka)
matečná rostlina latinsky : Hepatica nobilis
balenícena za kuspočet
   50 g   
   87,00 Kč       
   200 g   
   314,00 Kč       
   1000 g   
   1 400,00 Kč       
Cena je uvedena vč. DPH 15 % a bez případné slevy.
Chcete jiné množství?

popis a tradiční použití

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 (a zejména s ohledem na nejasnosti v jeho výkladu) nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a můžeme Vás pouze odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-(

Tato bylina je známa také pod názvy anemonka, fialky, herba artetika, hranice, jaterní bylina, jaterní zelina, jaterník, jaterník modrý, jaterník přespolní, jaterník trojlistý, jatrní bylina, jatrník, játrovka, kuří dřístka, kuří řiť, kuřiřiť, lesní fialka, modráček, modří, námořník, plicník, podléska, podléstka, podléštka, podlíska, podlístka, podliška, podlištka, polský mák, porostnice, primula, psí fialka, pudlíštka, sisi, sisíčko, sosí, srdíčko, suchořitka, trifolium aureum nebo trinitas.

najít v sortimentu najít v sortimentuvytisknout stránku
© 2007 - 2018 ProdejBylin.cz, všechna práva vyhrazena.
vyhledat